udící piliny 100% Chef Aladin Chips buk 80g

Kód: 10/0004
Neohodnoceno
Značka: 100% Chef
237 Kč / ks 196 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

udící piliny Aladin Chips buk 80g

Detailní informace

Kvalita
Kvalita
Oslovujeme jen prověřené značky s tradicí, zkušeností a úspěchy.
Exkluzivita
Exkluzivita
Řadu námi nabízených značek v jiném českém e-shopu nenajdete.
Životní prostředí
Životní prostředí
Preferujeme produkty z Evropy. Naskladňujeme a převážíme pouze to, co si zákazníci objednají.
Reference
Reference
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými gastronomickými institucemi.

Detailní popis produktu

Tento produkt je výsledkem důsledného výběru toho nejvhodnějšího dřeva pro různé techniky uzení. Je v souladu se všemi normami platnými pro gastronomické využití.
Aladín Piliny jsou nejlepší volbou pro uzení jakéhokoliv pokrmu, a to díky své neutralitě a nízkému množství pryskyřice.
Velmi je doporučujeme k míchání s aromatickými látkami jako jsou esenciální oleje, citrusová kůra, koření, aromatické byliny, atd.
Spalování musí být pomalé, a při nízké teplotě (méně než cca 500°C). K dosažení optimálního výsledku doporučujeme piliny navlhčit a kontrolovat proudění vzduchu, tak aby se zabránilo vznícení.
Doporučené skladování: suché a odvětrané místo, uzavřená nádoba. Piliny nemají omezenou trvanlivost. Skladujte v bezpečné vzdálenosti od možného zdroje vznícení (jedná se o hořlavý produkt).

Doplňkové parametry

Kategorie: Zauzení
Hmotnost: 0.08 kg
Země původu: Španělsko
Délka: 15
Materiál: Dřevo
Šířka: 10
Výška: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky použití nejmodernějších technologií je španělská značka 100% Chef spojením nekompromisní kvality a funkčního designu. Je to značka, jejíž synonymy jsou inovace, kvalita a hodnoty. 100% Chef nabízí širokou škálu produktů zaměřených na molekulární gastronomii a je obrovskou inspirací pro kreativní kuchaře. Většina výrobků značky 100% Chef je vlastní výroby a patří mezi ně například udírny Aladin, Sous Vide, aplikace pro tekutý dusík, kamenné talíře a mnoho dalších vymožeností.