100% Chef Olix 115V/50Hz 17x26x34cm

Kód: 50/1050
Neohodnoceno
Značka: 100% Chef
13 154 Kč / ks 10 871 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Kvalita
Kvalita
Oslovujeme jen prověřené značky s tradicí, zkušeností a úspěchy.
Exkluzivita
Exkluzivita
Řadu námi nabízených značek v jiném českém e-shopu nenajdete.
Životní prostředí
Životní prostředí
Preferujeme produkty z Evropy. Naskladňujeme a převážíme pouze to, co si zákazníci objednají.
Reference
Reference
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými gastronomickými institucemi.

Detailní popis produktu

Multifunkční extraktor pro lisování olejů za studena. Vyrobte si olej z arašídů, sezamu, řepky, slunečnice, lnu, mandlí, lískových ořechů, vlašských ořechů, kokosu, pistácie a mnoha dalších.
Jedná se o vysoce výkonný extraktor pro studené oleje. Hlavní myšlenkou, která vedla k jeho vzniku, byla snadná výroba olejů z ořechů, semen, většiny druhů mastného ovoce ( čerstvého nebo opečeného ) a jiných druhů. Oleje si zachovají svoje přirozené vůně, chutě, výživové vlastnosti a nestávají se z nich oleje rafinované ani oxidované. Olix vám zaručí chutné a aromatické překvapení, keterého se nikdy nedočkáte s běžnými komerčními oleji. Vyrobí malé množství oleje s velkou hustotou a kvalitou, zabraňuje oxidaci a hnilobě a udržuje tím své vlastosti nedotknutelné. Udělejte z extrakce něco speciálního, bez ohledu na účel. Jednoduchý a praktický design, snadná obsluha přístroje, extrémně čistý a tichý provoz. Vytvořte vyjímečné oleje pro svět gastronomie, kosmetiky, výživy a masáží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky použití nejmodernějších technologií je španělská značka 100% Chef spojením nekompromisní kvality a funkčního designu. Je to značka, jejíž synonymy jsou inovace, kvalita a hodnoty. 100% Chef nabízí širokou škálu produktů zaměřených na molekulární gastronomii a je obrovskou inspirací pro kreativní kuchaře. Většina výrobků značky 100% Chef je vlastní výroby a patří mezi ně například udírny Aladin, Sous Vide, aplikace pro tekutý dusík, kamenné talíře a mnoho dalších vymožeností.