100% Chef TekVac 310D2

Kód: 80/0060
Neohodnoceno
Značka: 100% Chef
115 493 Kč / ks 95 449 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Kvalita
Kvalita
Oslovujeme jen prověřené značky s tradicí, zkušeností a úspěchy.
Exkluzivita
Exkluzivita
Řadu námi nabízených značek v jiném českém e-shopu nenajdete.
Životní prostředí
Životní prostředí
Preferujeme produkty z Evropy. Naskladňujeme a převážíme pouze to, co si zákazníci objednají.
Reference
Reference
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými gastronomickými institucemi.

Detailní popis produktu

Jedná se o vakuovací balící stroje s čelní lištou o délce 30cm a vakuovými čerpadly s výkonem 6l za minutu.Velmi jednoduchá údžba žádné zbytečné rohy nebo hrany, snadné čištění, možnost zabalení několika sáčků najednou, což z tohoto přístroje dělá jeden z nejlepších malých vakuovačů na světě. iVac (inteligentní vakuum): zabalení tekutin nebylo nikdy tak snadné. K dostání evropské (230V) nebo americké (115V) napájení.
Nový patent iVac (inteligentní vakuum) umožňuje automatické balení tekutin bez potřeby dohledu šéfkuchaře. Optimalizuje dobu balícího procesu, který je také mnohem více hygienický, bez možných skvrn nebo rozlití tekutin a zaručuje lepší zajištění potravin. Tento nově patentovaný systém zajišťuje snížení nákladů na údržbu a opravy a dále spotřebních nákladů vašeho balícího zařízení. iVac je vybaven senzorem controlovaným TekVac inteligentním balícím systémem, který automaticky vytváří optimální vakuum a uzavření každého produktu. iVac je ideální pro balení tekutin, vlhkých nebo porézních potravin. Mimo jiné umožňuje bezproblémové balení a optimalizaci doby balení, pomáhá usnadnit rutinní práci kuchařů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky použití nejmodernějších technologií je španělská značka 100% Chef spojením nekompromisní kvality a funkčního designu. Je to značka, jejíž synonymy jsou inovace, kvalita a hodnoty. 100% Chef nabízí širokou škálu produktů zaměřených na molekulární gastronomii a je obrovskou inspirací pro kreativní kuchaře. Většina výrobků značky 100% Chef je vlastní výroby a patří mezi ně například udírny Aladin, Sous Vide, aplikace pro tekutý dusík, kamenné talíře a mnoho dalších vymožeností.