100% Chef Vac & Cook sáčky na vaření S 150x200 mm 15x20cm

Kód: 80/0072
Neohodnoceno
Značka: 100% Chef
3 Kč / ks 2 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Kvalita
Kvalita
Oslovujeme jen prověřené značky s tradicí, zkušeností a úspěchy.
Exkluzivita
Exkluzivita
Řadu námi nabízených značek v jiném českém e-shopu nenajdete.
Životní prostředí
Životní prostředí
Preferujeme produkty z Evropy. Naskladňujeme a převážíme pouze to, co si zákazníci objednají.
Reference
Reference
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými gastronomickými institucemi.

Detailní popis produktu

Sáčky vhodné pro profesionální vaření.
Sáčky na vaření ve vodě nebo v páře do teploty 120°C/248°F na více než 24 hodin. Je rovněž možné s nimi pracovat v mikrovlnné troubě nebo je naopak nechat zamrazit na teplotu více než -40°C/-104°F. Každý sáček je označen 'COOKING 120°C/248°F', což umožňuje jejich snadné rozlišení od klasických sáčků na uskladňování. Tyto skladovací sáčky se důsledkem vystavení vysokým teplotám časem rozpadají. Jsou odolné přibližně 2 hodiny při teplotách od 41°C 70°C a pouhých 15 minut při teplotě 71°C 100°C (212°F). Nejen, že je to nedostačující pro vaření či pasterizaci, ale také to vede ke kontaminaci potravin s chemickými složkami a toxickými prvky.
Naopak sáčky Vac & Cook jsou odolné vůči teplotám běžným při vaření ve vodě nebo v páře a to 120°C/248°F po dobu delší než 24 hodin, což je ideální pro vaření při nízkých teplotách.Všechny části vyrobené z plastu jsou bez BPA a jejich kvalita je zaručena technickou certifikací každé výrobní řady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky použití nejmodernějších technologií je španělská značka 100% Chef spojením nekompromisní kvality a funkčního designu. Je to značka, jejíž synonymy jsou inovace, kvalita a hodnoty. 100% Chef nabízí širokou škálu produktů zaměřených na molekulární gastronomii a je obrovskou inspirací pro kreativní kuchaře. Většina výrobků značky 100% Chef je vlastní výroby a patří mezi ně například udírny Aladin, Sous Vide, aplikace pro tekutý dusík, kamenné talíře a mnoho dalších vymožeností.