Crucial Detail Aviary Bowl

Kód: 11.01.00
Neohodnoceno
5 474 Kč / ks 4 524 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Kvalita
Kvalita
Oslovujeme jen prověřené značky s tradicí, zkušeností a úspěchy.
Exkluzivita
Exkluzivita
Řadu námi nabízených značek v jiném českém e-shopu nenajdete.
Životní prostředí
Životní prostředí
Preferujeme produkty z Evropy. Naskladňujeme a převážíme pouze to, co si zákazníci objednají.
Reference
Reference
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými gastronomickými institucemi.

Detailní popis produktu

Originální tvar s dramatickými křivkami a s důrazem na vysokou funkčnost to je Aviary Bowl. Jak již název napovídá, tak byl původně vytvořený pro legendární The Aviary bar v Chicagu. Jeho texturovaný exteriér umožňuje bezpečnou obsluhu jednou rukou, vysoká forma dodává objem v malém měřítku a dramatická vnitřní glazura je precizní a hladká. Pro zefektivnění interakce mezi hostem a obsluhou je okraj misky tvarován tak, aby držel vhodný příbor.
Aviary Bowl jsou v našem studiu vyráběny ručně v dávkách pouze několika desítek. Jsou protiskluzové, texturované stříkáním, vypalovány, pískovány, glazovány, ostře vypalovány a obroušeny, aby dosáhly své jedinečné textury. Představení Aviary Bowl v Aviary v Chicagu vzbudilo velký zájem a proto jsme se rozhodli nabídnout i vám limitované množství těchto ojedinělých kousků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelem oceňovaného designérského studia Crucial Detail je návrhář a sochař českého původu Martin Kastner, který byl jmenován organizací The Future Laboratory jedním ze 100 nejvlivnějších designérů světa. Krátce po svém příjezdu do USA v roce 1998 založil Martin Kastner značku Crucial Detail a více než deset let se svým týmem a ve spolupráci s nejlepšími kuchaři světa zkoumal synergii jídla a designu. V roce 2014 obdržel Kastner cenu IHHA Global Innovation Award za nejlepší design produktu. V roce 2015 a 2017 pomohl Crucial Detail týmu USA získat zlato i stříbro v nejprestižnější kulinářské soutěži světa Bocuse d'Or.