karafa Crucial Detail Porthole 390ml

Kód: 06.01.00
3 hodnocení
5 283 Kč / ks 4 366 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

karafa Porthole 390ml

Detailní informace

Kvalita
Kvalita
Oslovujeme jen prověřené značky s tradicí, zkušeností a úspěchy.
Exkluzivita
Exkluzivita
Řadu námi nabízených značek v jiném českém e-shopu nenajdete.
Životní prostředí
Životní prostředí
Preferujeme produkty z Evropy. Naskladňujeme a převážíme pouze to, co si zákazníci objednají.
Reference
Reference
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými gastronomickými institucemi.

Detailní popis produktu

Porthole je jednoduchá, krásná infuzní nádoba navržená Martinem Kastnerem. Může být použita k vytvoření speciálních koktejlů, olejů, čajů, dresinků, limonády, kávy nebo jakéhokoli jiného typu infuze.
Od debutu v roce 2011 se dostalo karafě Porthole významné pozornosti. Původně byla Porthole vytvořena jako zakázkový kus pro šéfbarmany v ikonickém baru The Aviary v Chicagu, ale později byla následně představena v desítkách časopisů, včetně obálky Food Arts.
Co je součástí balení:
Jedna Porthole karafa, tři filtrační síťky s různou hustotou mřížky, silikonové víčko, inbusový klíč, sada náhradních vrutů, knížka s recepty.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Crucial Detail
Materiál: Sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelem oceňovaného designérského studia Crucial Detail je návrhář a sochař českého původu Martin Kastner, který byl jmenován organizací The Future Laboratory jedním ze 100 nejvlivnějších designérů světa. Krátce po svém příjezdu do USA v roce 1998 založil Martin Kastner značku Crucial Detail a více než deset let se svým týmem a ve spolupráci s nejlepšími kuchaři světa zkoumal synergii jídla a designu. V roce 2014 obdržel Kastner cenu IHHA Global Innovation Award za nejlepší design produktu. V roce 2015 a 2017 pomohl Crucial Detail týmu USA získat zlato i stříbro v nejprestižnější kulinářské soutěži světa Bocuse d'Or.