Koziol

Chytáte se pořádat zahradní párty, venkovní svatební, hostinu čí piknik? Ideální řešení pro tyto příležitosti přináší nerozbitné sklenice Koziol, které jsou nejen krásné, ale také ohleduplné k životnímu prostředí. Všechny výrobky značky Koziol vznikají výhradně v Německu.

Značka Koziol stojí za designem s čistým svědomím; koneckonců firma vyrábí své zboží výhradně v Německu již od roku 1927 – za spravedlivých a udržitelných podmínek, z nichž mají prospěch lidé i jejich planeta. Nabízí jednotné kontaktní místo pro vše od prvotního nápadu až po zabalený produkt. Design, vývoj, výroba modelů, konstrukce forem, expedice a marketing jsou řešeny na jednom místě, což minimalizuje přepravní potřeby a maximalizuje udržitelnost životního prostředí. Koziol používá k výrobě svých převratných produktů pouze nejmodernější technologie. Žádné termosetové plasty. Bez BPA. Žádná změkčovadla. Veškerý výrobní odpad společnosti je recyklován. Je téměř nemožné srovnat se s odhodláním Koziolu k ochraně přírody.

Kvalita
Kvalita
Oslovujeme jen prověřené značky s tradicí, zkušeností a úspěchy.
Exkluzivita
Exkluzivita
Řadu námi nabízených značek v jiném českém e-shopu nenajdete.
Životní prostředí
Životní prostředí
Preferujeme produkty z Evropy. Naskladňujeme a převážíme pouze to, co si zákazníci objednají.
Reference
Reference
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými gastronomickými institucemi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení