Jsme tu pro Vás

Obchod Premium Home se zrodil z lásky ke kvalitní gastronomii a její prvotřídní prezentaci. Již roky sledujeme novinky a trendy, podporujeme rozvoj gastronomického oboru napříč generacemi, sponzorujeme kulinářské soutěže i týmy profesionálů.

Přinášíme do Česka a na Slovensko také novinky z celého světa, a proto vám rádi osobně představíme například profesionální multifunkční pec na dřevěné uhlí X-OVEN či venkovní ohniště a grily Remundi

Vždy uděláme vše pro vaši spokojenost. Od prvotní konzultace, doporučení vhodného sortimentu a zpracování kalkulace až po dodání zboží na místo určení. Součástí našich služeb zákazníkům je vyřízení poptávky či objednávky v celé šíři. Naším základním pravidlem je osobní přístup a hledání řešení šitých klientovi na míru.

Ctíme tyto hodnoty

  • Profesionalita. Náš tým je složen z gastronomických odborníků s dlouholetými zkušenostmi z oboru.
  • Flexibilita. Řešení hledáme společně s vámi. Pečlivě si vyslechneme vaše přání a potřeby, jsme vašimi partnery a rádci.
  • Kvalita. Perfektní funkčnost a preciznost provedení jsou pro nás stejně důležité jako poměr ceny a odolnosti. Právě odolnost je vysokou přidanou hodnotou produktů prémiových značek. Ty mnohdy disponují prodlouženou zárukou, např. na šupinkový odštěp.
  • Jedinečnost. Většina námi nabízených značek nám svěřila výhradní zastoupení.
  • Individuální přístup. Objednáváme na základě individuálních požadavků zákazníka. Zboží u nás tedy zbytečně neleží, ale máme vždy skladem přesně tolik kusů, kolik je právě objednávek.  Na kvalitu se vyplatí počkat.
  • Ekologie a udržitelnost. Cíleně vyhledáváme dodavatele s ekologickou certifikací, protože jejich výrobky jsou nejen ohleduplné vůči přírodě, ale i provozně šetrné. Zakládáme si na tom, že u produktů, o kterých tvrdíme, že jsou ekologické, můžeme tuto skutečnost prokázat věřitelnými certifikacemi, jako jsou FSC, ISO 14001 apod.

Užijte si s námi privátní nakupování

Plánujete větší realizaci nebo nákup širšího spektra produktů? Objednejte si v našem showroomu individuální schůzku. Pro všechny objednávky nad 20 000 Kč zajišťujeme možnost osobní návštěvy a konzultace s profesionálním nákupním konzultantem. Jsme vám plně k dispozici a rádi zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku na den a čas, který vám nejlépe vyhovuje.

Kontaktní telefon: 800 101 111