Jsme tu pro Vás

Obchod Premium Home se zrodil z lásky ke kvalitní gastronomii a její prvotřídní prezentaci. Již roky sledujeme novinky a trendy, podporujeme rozvoj gastronomického oboru napříč generacemi, sponzorujeme kulinářské soutěže i týmy profesionálů.

Přinášíme do Česka a na Slovensko také novinky z celého světa, a proto vám rádi osobně představíme například profesionální multifunkční pec na dřevěné uhlí X-OVEN či venkovní ohniště a grily Remundi

Vždy uděláme vše pro vaši spokojenost. Od prvotní konzultace, doporučení vhodného sortimentu a zpracování kalkulace až po dodání zboží na místo určení. Součástí našich služeb zákazníkům je vyřízení poptávky či objednávky v celé šíři. Naším základním pravidlem je osobní přístup a hledání řešení šitých klientovi na míru.

Ctíme tyto hodnoty

  • Profesionalita. Náš tým je složen z gastronomických odborníků s dlouholetými zkušenostmi z oboru.
  • Flexibilita. Řešení hledáme společně s vámi. Pečlivě si vyslechneme vaše přání a potřeby, jsme vašimi partnery a rádci.
  • Kvalita. Perfektní funkčnost a preciznost provedení jsou pro nás stejně důležité jako poměr ceny a odolnosti. Právě odolnost je vysokou přidanou hodnotou produktů prémiových značek. Ty mnohdy disponují prodlouženou zárukou, např. na šupinkový odštěp.
  • Jedinečnost. Většina námi nabízených značek nám svěřila výhradní zastoupení.
  • Individuální přístup. Objednáváme na základě individuálních požadavků zákazníka. Zboží u nás tedy zbytečně neleží, ale máme vždy skladem přesně tolik kusů, kolik je právě objednávek.  Na kvalitu se vyplatí počkat.
  • Ekologie a udržitelnost. Cíleně vyhledáváme dodavatele s ekologickou certifikací, protože jejich výrobky jsou nejen ohleduplné vůči přírodě, ale i provozně šetrné. Zakládáme si na tom, že u produktů, o kterých tvrdíme, že jsou ekologické, můžeme tuto skutečnost prokázat věřitelnými certifikacemi, jako jsou FSC, ISO 14001 apod.

Užijte si s námi privátní nakupování

Plánujete větší realizaci nebo nákup širšího spektra produktů? Objednejte si v našem showroomu individuální schůzku. Pro všechny objednávky nad 20 000 Kč zajišťujeme možnost osobní návštěvy a konzultace s profesionálním nákupním konzultantem. Jsme vám plně k dispozici a rádi zodpovíme jakékoli vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku na den a čas, který vám nejlépe vyhovuje.

Kontaktní telefon: 800 101 111

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení